Датчик ProfiTherm Д-2

  • Датчик ProfiTherm Д-2
  • Виробники ProfiTherm ( Польша )
  • Модель: 000016145
  • Product SKU: 000016145
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна: 822,00 грн.

ProfiTherm Д-2 - універсальний датчик температури для систем сніготанення та антикригових систем (з кабелем довжиною 3м) для реєстрації температури.

Використовується в системах обігріву, де необхідно контролювати температуру поверхні (труби, резервуара, плити), температуру повітря, за умови відповідного розташування датчика, а також разом з датчиком наявності вологи для водостоків ProfiTherm Д-3. Але може використовуватися і окремо, тільки для вимірювання температури. Універсальний датчик температури, також може використовуватися разом з датчиком температури і наявності вологи для грунту ProfiTherm Д-4 для відкритих ділянок. Універсальний датчик температури реєструє будь-які температурні зміни.

Датчик встановлюється безпосередньо на поверхню обігріву, за допомогою клейких стрічок з високою теплопровідністю. Якщо використовується універсальний датчик температури для реєстрації температури повітря, датчик рекомендується встановлювати в захищений корпус (коробку), з метою запобігання його пошкодження. Сумісний для роботи з контролерами ProfiTherm К-1, ProfiTherm К-2, ProfiTherm К-3.

Датчик може перебувати на відстані 50 м від контролера.

(Аналоги Датчик OJ ETF-522, Датчик OJ ETF-622)

На Антарес ви можете підібрати і недорого придбати датчик температури повітря в Києві або замовити доставку в будь-яке місто України.

Представлені на сайті характеристики та фотографії повністю відповідають дійсності. Для докладної інформації ви завжди можете звернутися до менеджера магазина.

Характеристики
Ступінь захисту IP65
Діапазон робочих температур -40 ... +85°С
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
  Добре     Погано 
Залиште номер телефону і ми Вам зателефонуємо
Відправити