Датчик ProfiTherm Д-4

  • Датчик ProfiTherm Д-4
  • Виробники ProfiTherm ( Польша )
  • Модель: 000016147
  • Product SKU: 000016147
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна: 7 254,00 грн.

ProfiTherm Д-4 - даний датчик визначає режим роботи всієї системи сніготанення та антизледеніння на грунті (дороги, сходи, паркінги, під'їзні шляхи) з обігрівом і кабелем довжиною 10м. Використовується для реєстрації температури і наявності вологи.

Призначений для установки на поверхні грунту поза приміщенням на відкритих ділянках. Якщо потрібно, можна підключити паралельно два датчика типу ProfiTherm Д-4.

Датчик встановлюється на відкритих ділянках, в місцях найбільшого скупчення снігу, або намерзання льоду, чутливим елементом вгору, на твердій поверхні в бетонну основу, таким чином, щоб його поверхня знаходилася на одному рівні з поверхнею грунту. Якщо використовується асфальтове покриття, то навколо датчика встановлюється бетонна ніша. Для захисту кабелю датчика рекомендується прокладати його в монтажній трубі. Сумісний для роботи з контролерами ProfiTherm К-2, ProfiTherm К-3.

Кабель датчика можна наростити до 100 м, використовуючи звичайний монтажний кабель з мідними жилами, приємно 6х1,5 мм кв.

(Аналог Датчик OJ ETOG-55)

На Антарес ви можете підібрати і недорого придбати датчик температури в Києві або замовити доставку в будь-яке місто України.

Представлені на сайті характеристики та фотографії повністю відповідають дійсності. Для докладної інформації ви завжди можете звернутися до менеджера магазина.

ІНСТРУКЦІЯ ProfiTherm Д-4

Характеристики
Ступінь захисту IP54
Діапазон робочих температур -40 ... +85°С
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
  Добре     Погано 
Залиште номер телефону і ми Вам зателефонуємо
Відправити