Кабель для антикригових систем MHL24-2CR

  • Кабель для антикригових систем MHL24-2CR
  • Виробники ProfiTherm ( Польша )
  • Модель: 000009752
  • Product SKU: 000009752
  • Наявність: Є в наявності
  • Ціна: 267,00 грн.

MHL - це саморегулюючий нагрівальний кабель з властивістю PTC (позитивного температурного коефіцієнта). В якості основного матеріалу використовується проводить полімер. Даний кабель є нагрівальним кабелем нового типу, безперервна паралельна схема якого дозволяє самостійно змінювати опір в залежності від температури навколишнього середовища і, таким чином, автоматично регулювати питому потужність.

MHL - це високоякісний нагрівальний кабель, який забезпечує безпеку при таких повторюваних пошкодженнях, як замерзання і лопание електролічильників, водопровідних та інших труб. У той же час кабель є досить економічним. Наявність функції саморегуляції питомої потужності і тривалий термін експлуатації дозволяють успішно запобігати замерзання і обмерзання.

Кабель нарізається необхідної довжини і застосовується в системах обігріву різного призначення - захист труб, водостоків, різних продукто- проводів від замерзання, підтримання температури технологічних ємностей і установок, обігрів доріг і ґрунту.

На Антарес ви можете підібрати і недорого придбати кабель для антикригових систем в Києві або замовити їх доставку в будь-яке місто України.

Представлені на сайті характеристики та фотографії повністю відповідають дійсності. За детальною консультацією ви завжди можете звернутися до менеджера магазина.
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
  Добре     Погано 
Залиште номер телефону і ми Вам зателефонуємо
Відправити